• Zadzwoń: 535 515 715

Doświadczenie

Doświadczenie

Poznaj nas bliżej

O nas

Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy do oferty zupełną nowość na krośnieńskim rynku mieszkaniowym – apartamenty. W realizowanych przedsięwzięciach niezmiennie stawiamy na najwyższą jakość – ciągle szukamy innowacyjnych rozwiązań, korzystamy z nowoczesnych technologii, dużą wagę przywiązujemy także do ochrony środowiska naturalnego. Dzięki temu oferowane przez nas mieszkania na sprzedaż charakteryzują się wysokim standardem, dbałością o detal architektoniczny, a także dogodną dla mieszkańców lokalizacją. Kluczowa dla nas jest satysfakcja Klientów oraz to, aby mogli oni w pełni uczestniczyć w tworzeniu swojego własnego lokum. Wybór mieszkania to sprawa fundamentalna, więc zaufaj naszemu doświadczeniu!

Jako deweloper od lat działający na terenie Krosna kształtujemy urbanistyczną przestrzeń naszego miasta. Zawsze kładziemy nacisk na realizację nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych, oferując Klientom mieszkania na sprzedaż w nowych lokalizacjach, których popularność stale rośnie. Przemyślany dobór działek inwestycyjnych oraz projektów wykonawczych sprawia, że oferowane przez spółkę DAR nieruchomości bardzo dobrze wpisują się w potrzeby i oczekiwania przyszłych mieszkańców – młodych małżeństw, rodzin z dziećmi, singli, seniorów.

Zależy nam na wysokim komforcie użytkowania nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każde – nawet najmniejsze mieszkanie w naszej ofercie – było słoneczne i ustawne, a dostępne w budynku udogodnienia w postaci komórek lokatorskich czy dedykowanych zadaszonych miejsc parkingowych, zapewniały wygodę mieszkania. Wysoki poziom dywersyfikacji oferty mieszkaniowej sprawia, że jako deweloper bardzo dobrze odpowiadamy na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania Klienta. Najlepiej dowodzi tego zainteresowanie naszymi inwestycjami.

Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą nową inwestycją Apartamenty Krosno ZIELONA oraz kontaktu z Biurem Sprzedaży.

Rzetelna-firma