• Zadzwoń: 535 515 715

O inwestycji

O inwestycji

dowiedz się więcej

O Inwestycji

Obecnie realizujemy budowę kolejnego osiedla Apartamenty Krosno Zielona. Kompleks mieszkalny zlokalizowane będzie pomiędzy ulicami Zieloną i Korczyńską. Inwestycja charakteryzuje się dużą ilością terenów zielonych, wysokim standardem wykonania, nowoczesną architekturą oraz funkcjonalnie zaprojektowaną częścią wspólną, oferując tym samym wyjątkową przestrzeń życiową dla jej mieszkańców.

Gwarantujemy

Biuro sprzedaży zadba o wszystkie szczegóły transakcji

Specjalizujemy się w budowaniu komfortowych apartamentowców. I tak samo jak na ich doskonałym wykonaniu, zależy nam na dobrych kontaktach z klientami. Dlatego nasze biuro pozostaje do Twojej dyspozycji w każdym momencie. Zadzwoń i umów się na spotkanie. Przedstawimy szczegółową ofertę, rozwiejemy wszystkie wątpliwości i pokażemy plany Twojego przyszłego mieszkania.

Podejmij decyzję

Zamieszkaj u siebie w nowoczesnym apartamencie

Apartamenty Krosno Zielona to oferta komfortowych mieszkań. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe w zadaszonym garażu. Budynki wyposażone są w windy. Nasze komfortowe mieszkania posiadają przestronne balkony i tarasy. Zastosowane w apartamentach nowoczesne rozwiązania dadzą Ci poczucie wygody każdego dnia.

Ekologiczne mieszkania w apartamentach

Ekologia

Ekologia w nowoczesnym budownictwie oznacza przede wszystkim surowe wymogi dotyczące izolacji termicznej budynków. Współczynnik przenikania ciepła przez ściany będzie na tyle niski, by mieszkania były energooszczędne. Ale to tylko jeden z elementów, który wprowadziliśmy do konstrukcji naszych apartamentów. Ekologiczne mieszkania na osiedlu Apartamenty Krosno Zielona będą wyposażone w wysokiej klasy systemy grzewcze, które w znaczący sposób ograniczają emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Do budowy naszych apartamentów używamy certyfikowanych materiałów i wyrobów budowlanych. Części wspólne budynków zasilane będą energią pozyskiwaną z paneli fotowoltaicznych umieszczonych na dachu. Pozwoli to znacząco ograniczyć opłatę za prąd.

Standardowe wyposażenie nowych mieszkań na osiedlu Apartamenty Krosno Zielona

Każde z mieszkań na nowym osiedlu zostanie komfortowo wyposażone

W standardzie oferujemy między innymi:
Icon

ogrzewanie podłogowe w mieszkaniach

This is Subtitle

Icon

przestronne balkony o powierzchni do 10 m²

This is Subtitle

Icon

duże witryny okienne zapewniające odpowiednią ilość światła

This is Subtitle

Icon

mieszkania na parterze z tarasami oraz ogródkami

This is Subtitle

Icon

Ogródki nawet o powierzchni 35 m²

This is Subtitle

Icon

Zadaszone miejsca parkingowe

This is Subtitle

Icon

Wózkownia i rowerownia

This is Subtitle

Icon

Winda

This is Subtitle

Icon

Zielona energia części wspólnych

This is Subtitle

Budynki zostaną też wyposażone w nowoczesne windy, parking podziemny oraz indywidualne komórki lokatorskie, a teren osiedla będzie monitorowany. Ponadto, w części wspólnej dla wygody mieszkańców przewidziano specjalne przestronne pomieszczenia przeznaczone na wózki i rowery.

Oferta nowych mieszkań na sprzedaż

Bliskie sąsiedztwo zielonych terenów jest jednym z najważniejszych atutów nowego osiedla. Chcąc zadbać o komfort naszych klientów, dajemy im szeroki wybór mieszkań o różnej powierzchni i w różnym ułożeniu. W ofercie posiadamy mieszkania na sprzedaż 2, 3, 4 i 5 pokojowe, z aneksami kuchennymi bądź oddzielnymi kuchniami, o powierzchniach od 39 do 83 m².

Każde z mieszkań posiada samodzielne ogrzewanie CO (piec kondensacyjny) oraz indywidualnie opomiarowane media. Część lokali na parterze posiada tarasy wraz z ogródkami, a pozostałe przestronne balkony. Tereny wokół nowych mieszkań z dużą ilością zieleni zapewnią ciszę, spokój i kameralną atmosferę. Na uwagę zasługuje duża przestrzeń i odległość pomiędzy budynkami. Stwarza to komfort, jakim nie mogą się pochwalić osiedla w dużych aglomeracjach miejskich. Zadbaliśmy także o swobodę dostępu do lokali. Nowe osiedle będzie bardzo dobrze skomunikowane – wjazd na posesję odbywać się będzie zarówno od ulicy Zielonej jak i Korczyńskiej. Dla zwiększenia bezpieczeństwa wejścia do klatek schodowych wyposażone będą w wideodomofony.

ZAPRASZAMY

Biuro sprzedaży w Krośnie

Rozważasz zakup nowego mieszkania? Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Krośnie. Uzyskasz tam szczegółowe informacje na temat realizowanych przez nas i planowanych inwestycji mieszkaniowych na terenie miasta. Nie tylko sprzedajemy gotowe mieszkania, ale jednocześnie samodzielnie realizujemy cały proces budowlany – od projektu do wykończenia budynku. Dysponujemy własnym sprzętem budowlanym i zapleczem technicznym, a nasi pracownicy są kompetentni i rzetelni. Pracujemy, opierając się na najnowszych rozwiązaniach z zakresu technologii budowlanych. Wysoki standard budynków oraz dbałość o każdy detal to nasza domena. Oferujemy komfortowe mieszkania na sprzedaż, które spełniają najwyższe standardy współczesnego budownictwa.

Wybierz
lokal

Umów
spotkanie

Zapraszamy
8.00-16.00

Opis procesu sprzedaży

Zakupu mieszkania

Oferujemy wyłącznie nowe mieszkania w komfortowych apartamentach. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup wymarzonego lokum, przeczytaj, jak krok po kroku realizujemy sprzedaż apartamentów.

Wybór lokalu

Umowa rezerwacyjna na wybrane mieszkanie

Umowa deweloperska u notariusza

Umowa przeniesienia własności sprzedawanego mieszkania

ZAKUP MIESZKANIA

Kredyt 2%

program pierwsze mieszkanie

Bezpieczny Kredyt 2%

Zakup pierwszego mieszkania to wyzwanie dla wielu osób, w tym młodych. Przy rosnących cenach nieruchomości i drożejących kredytach, jest to często marzenie trudne do zrealizowania. Dlatego przygotowaliśmy program dopłat do kredytu mieszkaniowego.

Kto może dostać bezpieczny kredyt 2%?

Kredyt będzie mogła uzyskać osoba do 45. roku życia, która nie ma i nie miała mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do lokalu lub domu. W przypadku małżeństwa lub rodziców co najmniej jednego wspólnego dziecka, warunek wieku spełnić będzie musiało przynajmniej jedno z nich.

Wysokość kredytu

Maksymalna wysokość kredytu, który może uzyskać jedna osoba, wynosi 500 tys. zł. W przypadku małżeństwa lub rodziców z dzieckiem maksymalna kwota kredytu to 600 tys. zł. Kredyt można otrzymać na mieszkania zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. W programie nie obowiązuje limit cen za 1 m2 mieszkania.

Dopłata

Dopłata do rat kredytu mieszkaniowego to różnica między stałą stopą ustaloną w oparciu o średnie oprocentowanie kredytów o stałej stopie w bankach kredytujących, a oprocentowaniem kredytu zgodnie ze stopą 2%.
Dopłata będzie przysługiwała przez 10 lat.

Image

Wysokość rat kredytu hipotecznego – przykłady

Małżeństwo z jednym dzieckiem wzięło kredyt na okres 30 lat na kwotę 550 tys. zł. Oprocentowanie o stałej stopie wynosi 8,46%. Dla ustalenia dopłaty jest one pomniejszone o 10% (uwzględnienie składnika marży), czyli wynosi 7,61%.

  • W okresie 10 lat dopłata ze środków Rządowego Funduszu Mieszkaniowego pomniejszy ratę. Raty kapitałowo-odsetkowe będą w tym czasie malejące, dlatego rata i wysokość dopłaty będą się zmieniały.
  • Dla pierwszej raty różnica to prawie 2,6 tys. zł. Rata bez dopłaty wyniesie ok. 5,4 tys. zł, a z dopłatą ok. 2,8 tys. zł.
  • Po 10 latach kredytobiorca będzie spłacał kredyt w formie stałej raty kapitałowo-odsetkowej (przejście na tzw. annuitet). Bez zmiany oprocentowania miesięcznie będzie to 3.172,74 zł. Kwota ta może być niższa np. z uwagi na nadpłatę kredytu czy niższe stopy procentowe.
  • Dla porównania spłata kredytu w formie równych rat kapitałowo-odsetkowych (annuitet dla całego okresu – 30 lat) bez dopłaty wynosiłaby 4.213,44 zł.

Zakup mieszkania w 4 krokach

Jak kupić mieszkanie ?

Wstępnego wyboru lokalu możesz dokonać za pośrednictwem naszej strony internetowej. W przypadku zainteresowania konkretną ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia spotkania. W trakcie wizyty szczegółowo omówimy inwestycję, przebieg procesu dotyczącego zakupu oraz przedstawimy plany wybranego lokalu. Również wtedy możemy ustalić takie detale, jak zmiana układu pomieszczeń, przesunięcie lub usunięcie ścian działowych, itp. To także dobry moment, by zadawać pytania. Zdajemy sobie sprawę, że zakup mieszkania to inwestycja na długie lata. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, by rozwiać wątpliwości.

Kolejnym etapem w procesie zakupu mieszkania na nowym osiedlu w Krośnie jest podpisanie umowy rezerwacyjnej. Deweloper zobowiązuje się do powstrzymania w tym czasie od zawierania innych umów rezerwacyjnych dotyczących przedmiotu rezerwacji, czyli wybranego przez klienta lokalu – w tym przypadku Twojego przyszłego mieszkania. Podpisanie umowy wiąże się z dokonaniem wpłaty w wysokości 10 000 zł na poczet ceny zakupu.

Trzecim krokiem w procesie sprzedaży nowego mieszkania jest umowa deweloperska zawierana w formie aktu notarialnego. Na jej podstawie deweloper zobowiązuje się do wybudowania mieszkania według określonego standardu i zakresu prac (również tego ustalonego indywidualnie), ustanowienia odrębnej własności lokalu mieszkalnego oraz przeniesienia własności na kupującego. Odbywa się to po zapłacie ustalonej ceny mieszkania — tuż po wpłacie ostatniej raty. Płatności za zakup lokalu rozkładamy na 7 rat, zgodnie z wyszczególnionym harmonogramem, który dostaniesz od nas już na początku. Wpłat będziesz dokonywać każdorazowo po zakończonym etapie prac. Projekt deweloperski posiada osobny rachunek powierniczy, gwarantujący bezpieczeństwo środków wpłacanych przez klientów.

Przekazanie nowego lokalu

Mieszkanie przekazujemy Ci po wpłaceniu pełnej kwoty przewidzianej w umowie. Na tym etapie masz już możliwość sprawdzenia stanu technicznego mieszkania oraz zgodności z ustalonym standardem. Przekazanie kluczy następuje jeszcze przed umową przeniesienia własności.

Ostatnim etapem sprzedaży nieruchomości jest umowa przeniesienia własności, sporządzana również w formie aktu notarialnego. Stanowi ona podstawę wpisu do księgi wieczystej. W umowie deweloper ustanawia odrębną własność lokalu mieszkalnego, przenosi prawo na kupującego oraz przepisuje odpowiednie udziały w częściach wspólnych nieruchomości. Od tej chwili jesteś już pełnoprawnym właścicielem swojego nowego mieszkania na osiedlu Apartamenty Krosno Zielona.

Nabywając nieruchomość bezpośrednio od dewelopera, Kupującego nie obowiązuje zapłata 2% podatku PCC (podatku od czynności cywilnoprawnych). Pozwoli to na zaoszczędzenie środków, które możesz później przeznaczyć na inne cele związane z inwestycją, np. na wykończenie mieszkania. W przypadku zakupu lokalu za 350 000 zł oszczędność wynosi aż 7000 zł.